Zubař 2. díl

5. října 2017 v 13:29 | Geegee |  Příběhy 18+
Tak, od tohoto dílu se to začně peprně vyvýjet. Snad vás pak nepohorší má mysl. Ale to poznáte až od dalších dílů. Moc si vážím vašich ohlasů a jsem ráda, že se vám první díl líbil. Užijte si čtení a brzo zase nashle!
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Druhý den ráno jsem vstala s celkem dobrým pocitem. Ještě aby ne, tak krásný večer a navíc byl dnes pátek. Co víc si přát? Snad jen, aby se ozval. Upravila jsem se a vyrazila jsem do práce, dneska s časovým předstihem, tak jsem se ještě stavila do pekárny pro něco na zub. Ještě, že jsem tam šla. Když jsem vycházela z pekárny, slyšela jsem za sebou někoho křičet: "no nee, to je ale náhoda!" Šel za mnou. Ježiš, vypadám dobře? "Dobrý den, to je dneska krásný den, slunce svítí, kam tak brzo?" "Dobré ráno, utíkám do práce." Byla jsem celkem nervózní, dostával mě jeho úsměv. "Mohu vás doprovodit?" "Samozřejmě, že můžete, budu ráda." No, tak jsme vyrazili směr úřad, kde pracuji. Cesta utíkala rychle, myslím, že dnešní den už nemůžu být hezčí.
"Omlouvám se, že jsem vám včera nezavolal," řekl, když jsme už stáli u úřadu, "přišlo mi to moc brzo a navíc jste si po celým dnu ode mě jistě chtěla odpočinout." "Nic se neděje, správný muž nechá ženu čekat." "To ano, můžu to ale dnes napravit u večeře?" "Jo, půjdu ráda." Dva dny po sobě?! "Dobře, tak já vám pak zavolám a domluvíme se." "Dobře, budu čekat." "Mějte krásný a úspěšný den." "I vy." Usmál se a odešel.
Pane bože. Jak dokáže jeden chlap tak moc zamotat ženské hlavu? Vždyť to snad ani nejde, nebo jo? Nemohla jsem se dočkat až mi zavolá.
Celý den utíkal v práci strašně rychle. Blížila se třetí odpoledne a tím i konec práce a začátek víkendu. Začala jsem se balit a zrovna, když jsem si vzala do ruky mobil, že ho dám do kabelky a půjdu, tak zavolal.
"Nechal jsem vás čekat dost dlouho?"
"Vydržela bych počkat i dýl, zdravím vás."
"Dobré odpoledne, chtěl jsem se zeptat, šlo by to dnes už od 5? Mám něco naplánované."
"No, tak to nemohu odmítnout."
"Dobře, mohu vás v 5 vyzvednout?"
"To rozhodně můžete."
"Tak budu tam, a vemte si něco hodně slušného."
"Moment, co? Halo? Jste tam?"
On to položil. Jak jako něco slušného? Uložila jsem si jeho číslo, dala mobil do kabelky a šla jsem dom. Celou cestu dom jsem nad tím přemýšlela. Jak jsem dorazila dom, zavolala jsem své nejlepší kamarádce, ať mi dojde pomoct vybrat to správné slušivé oblečení. Když došla, byly už 4, jen hodina na přípravu! Začala jsem panikařit. Ale naštěstí měla kamarádka jasno. Byla jsem už ve třičtvrtě připravená vyrazit, ale on nikde, tak jsem si vzala láhev vína ze včera a nalila jsem si.
Když padla pátá hodina, zazvonil. Přesný jak hodinky. Naposledy jsem se zkontrolovala v zrcadle a šla jsem otevřít. Málem mi padla pusa. V obleku byl tak strašně sexy! Chtěla jsem ho hned mezi dveřmi svlíknout a pořádně mu to udělat. Až tak moc mě přitahoval. Pak jsem se ale podívala za něho a tam stála limuzína. "Vy jste se zbláznil!" "To ano, ale myslím, že mi to za to stojí, půjdeme?" Nabídl mi ruku. Ten úsměv. Nemohla jsem odmítnout. Vyrazili jsme teda do limuzíny, otevřel mi dveře a až jsem nastoupil, nastoupil taky.
"Chtěl jsem s vámi o něčem důležitém mluvit."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama